Zpět na domácí stránku  Rychlá nabídka:Spolujízda ZDARMA | Uveřejnění poptávky na dopravce ZDARMA! | Registrace dopravců ZDARMA!  reklama za super ceny!   
Zpět na úvodní stránku Pro dopravce Poptávka dopravy Vytěžování Vyhledávání Inzerce Kontakt   Letenky Restaurace

Nápověda

Pro uživatele hledající dopravce
Pro dopravce


Pro uživatele hledající dopravce

* Hledáte-li dopravce v určitém městě, můžete použít vyhledávání:
   - Na stránce vyhledávání můžete zadat požadovaný typ dopravce, město, psč nebo název dopravce. Zadáte-li kombinaci těchto podmínek, bude se vyhledávat přednostně dopravce splňující všechny podmínky. Můžete zadávat rovněž části podmínek všech zmiňovaných podmínek, kromě PSČ (př: zadáte-li v políčku Město: tr budou se vyhledávat všichni dopravci mající sídlo společnosti ve městech ve kterých se vyskytují písmena tr)
- nebo rubriku dopravci podle měst, ve které stačí zvolit město, které máte nejblíže a poté jednoho z dopravců.

* Nenašli jste dopravce podle požadovaných kritérií? Nevadí, můžete ZDARMA vložit požadavek na dopravce
   - Stačí zadat parametry dopravy, jako od kud a kam co povezete a Vaše nabídka bude zobrazena nejen na titulní stránce, ale i ve výpisu všech poptávek. Poptávku lze kdykoliv smazat zadáním bezpečnostního kódu, který obdržíte na uvedený email při zadávání poptávky. Poptávka bude v systému zobrazena dokud ji nesmažete, nebo maximálně 7 dní po vypršení požadovaného termínu služby.


Pro dopravce

* Chcete-li prezentovat Vaši společnost na našich stránkách:
    - Stačí se ZDARMA zaregistrovat a vyplnit alespoň povinné údaje (označené *). Nyní máte možnost rovněž zdarma vyplnit také podrobné údaje, pomocí kterých Vás mohou uživatelé vyhledat. Při registraci se dovíte další podrobnosti.
    - Můžete si zakoupit některý z našich reklamních balíčků, nebo jednotlivou službu a můžete mít například na titulní stránce svůj banner, nebo textovou upoutávku například s cenami, apd.

* Chcete-li smazat Vaši společnost z naší databáze:
   - V tom případě stačí poslat e-mail na naši adresu remove@dopravit.cz a uvést přihlašovací jméno a heslo do systému, nebo můžete využít náš kontaktní formulář.
Copyright © 2003- 2024 Diarek & www.dopravit.cz
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zobrazení informací na stránkách.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.